Mavi̇ Medi̇kal

0
(0)

Bornova Mavi̇ Medi̇kal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Ankara Cd. Yanyolu No:239, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Mavi̇ Medi̇kal Yol Tarifi

Mavi̇ Medi̇kal İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Ankara Cd. Yanyolu No:239, Bornova – İzmir olan Mavi̇ Medi̇kal, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mavi̇ Medi̇kal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mavi̇ Medi̇kal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mavi̇ Medi̇kal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mavi̇ Medi̇kal ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mavi̇ Medi̇kal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mavi̇ Medi̇kal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mavi̇ Medi̇kal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mavi̇ Medi̇kal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 0 / 5. Toplam Oy : 0

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Mavi Medikal

4.2
(5)

Bornova Mavi Medikal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Üniversite Cd. No:18/D, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 96 59

Bornova Mavi Medikal Yol Tarifi

Mavi Medikal İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Üniversite Cd. No:18/D, Bornova – İzmir olan Mavi Medikal, işletmesine (0232) 339 96 59 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mavi Medikal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mavi Medikal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mavi Medikal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mavi Medikal ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mavi Medikal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mavi Medikal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mavi Medikal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mavi Medikal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Mavi Medikal Yorumları

  1. Merhaba bu işletme 1 yıldızı bile haketmiyor aslında ama verebileceğim en düşük puanı verebildim kusura bakmayın bu yüzden. 09.11.2020 saat 18.30 civarlarında doktor olarak beni tanımalarına rağmen personelimle Shanghai Kangnian markalı akupunktur iğnesinin kutusunun içinde 200 adet olup 1 kutusu yani 200 adet iğnenin fiyatı 140 tl iken (tanesi 0.7 tl yani 70 kuruş) kutunun içinden 50 tanesini sanki taneyle sigara alınıyormuş gibi tanesini 2.5 tl, totalde de 125 tl ye personelime sağlık çalışanına indirim yaparak veren MAVİ MEDİKAL medikal firmasını elde ettiği yaklaşık %400 lük kardan dolayı tebrik ediyor ve alın terleriyle her kuruşunu hakkettikleri için tüm kalbimle başarılarının devamını diliyorum.Bir doktoru da geçtim sıradan bir vatandaş olarak şunu belirtmek isterimki elde ettiğiniz kazanç haksız kazançtır ve de insanların zor durumlarından faydalanıp bunu yapmanız bence acizlikten başka bir şey değildir.Unutmayınki bir insanı bir kere kandırabilirsiniz; bundan sonra değil izmir ,dünyada başka bir medikal firma kalmasa dahi dükkanınızın kapısından içeri adımımı atmam, mazallah sizin mükemmel insanlık karakter özelliklerinizden bana da bulaşır sonra nolur nolmaz.Son olarak konum itibariyle hastanenin karşısında olduğunuz ve de hastanede bulunan hastalar genelde değiştiğinden dolayı şu ana kadar ayakta kalabilmişsiniz ancak uzun vadede bu çalışma şekliyle garanti olarak iflas edeceğinizden en ufak bir şüphem yok ancak ne yazıkki süreyle ilgili bir tahminde bulunamıyorum.Bu aldığım iğneleri de hatıra olarak saklayacağımdan ve de sizi hep güzel bir şekilde anacağımdan en ufak bir şüpheniz dahi olmasın. Saygılarımla Dr.Canberk GÜL

Yoruma kapalı.