İstasyon

4.2
(71)

Bornova İstasyon Bornova adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazım Dirik Mah., Üniversite Cad., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova İstasyon Bornova Yol Tarifi

İstasyon Bornova İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazım Dirik Mah., Üniversite Cad., Bornova – İzmir olan İstasyon Bornova, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstasyon Bornova ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İstasyon Bornova yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İstasyon Bornova hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İstasyon Bornova ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İstasyon Bornova ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İstasyon Bornova için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İstasyon Bornova bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İstasyon Bornova sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 71

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova İstasyon Yorumları

  1. Eski istasyon izmirgaz abonelik merkezi olmuş.Içeride yada dışarıda sıranızı bekleyebiliyorsunuz.Numaranızın yanıp yanmadığını dışarıdaki ekrandan görebiliyorsunuz.Içeride de işlemlerin çeşidine göre en hızlı şekilde titizlikle çalışıyorlar. Aynı alan içerisindeki cafe ve restauranlar maalesef kapalı ama umarın bahar ve yaz geldiğinde tekrar açılabilirler.

  2. Sakin ve herkesin kolaylıkla ulaşabileceği bir lokasyonda oluşu çok iyi

  3. off offf keşke eskisi gibi olsa keşke cafeye cevirmeselerdi tarihi dokusu korunsaydi hem nostaljik olurdu

Yoruma kapalı.