İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi

3.7
(17)

Bornova İzmir Bornova Özel İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Bornova – İzmir

Telefon : 444 5 013

Bornova İzmir Bornova Özel İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi Yol Tarifi

İzmir Bornova Özel İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Bornova – İzmir olan İzmir Bornova Özel İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi, işletmesine 444 5 013 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Bornova Özel İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Bornova Özel İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Bornova Özel İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Bornova Özel İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Bornova Özel İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Bornova Özel İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Bornova Özel İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Bornova Özel İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova İzmir Bilfen Anadolu Ve Fen Lisesi Yorumları

  1. Sosyal ayrıcalıkları olamayıp sadece derslere odaklanan, dersten başka amaçları olmayan bir kurum. İç karartıcı bir havası var.

  2. çok duyarsızsınız. Mezuniyet yapacaksanız eğlencesini kapalı alanda yapın. Daha bunu düşünemeyen saygısız ve duyarsız kişilerden eğitim almak mı? Bence iki kez düşünün. İki gündür saygısızca gece yarısına kadar müzik çalıyorsunuz!!!

  3. Ulan alayınız inek keşke gelmeyeydim bu okula çok sıkılıyorum lanet olsun hep de en düşük notlar benim zaten. Benim bilmediğim bir dilde konuşuyorlar sanki.

  4. Verdiğim 5* başta çok değerli ve kıymetli okul müdürü Özlenen ÖZELLİ için, Bazı öğretmenler hariç diğerleri de çok kıymetli. 🙂

Yoruma kapalı.