Life Workshop Montessori

5
(30)

Life Workshop Montessori adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 101/3. Sk. No:19, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 375 35 55

Life Workshop Montessori Yol Tarifi

Life Workshop Montessori İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 101/3. Sk. No:19, Bornova – İzmir olan Life Workshop Montessori, işletmesine (0232) 375 35 55 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Life Workshop Montessori ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Life Workshop Montessori yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Life Workshop Montessori hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Life Workshop Montessori ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Life Workshop Montessori ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Life Workshop Montessori için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Life Workshop Montessori bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Life Workshop Montessori sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 30

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Life Workshop Montessori Yorumları

 1. Hayat Atölyesi ailesiyle 2 yıl önce tanıştık. Oğlumuza okul ararken çok okul gezdik, Montessori eğitimi veren bir okul olmasını istiyorduk. En güvendiğimiz okul Hayat Atölyesi oldu. Okulun kurucuları Ebru hanım ve Fırat Bey’in öncelikleri para kazanmak değil iyi bir eğitim vermek. Bize ailelerinden biri gibi davranıyorlar. Fırat bey neredeyse her akşam çocukları kendi uğurluyor.
  Bütün öğretmenlerimiz alanında uzman.Çocuklar 2 dil öğreniyorlar öncelikle Fransızca birde İngilizce. Branş dersleri bale ,drama, resim ,müzik. Dersleri öylesine değil hakkını vererek ve eğlenerek öğretiyorlar. materyallerinin bulunduğu büyük bir Montessori sınıfı var çocuklar burda özgürce, dokunarak, hissederek öğreniyorlar.
  Ebru hanımın çok beğendiğim bir sözü “kötü hava yoktur eksik ekipman vardır” çocuklar her gün havaya uygun kıyafetleriyle bahçeye çıkıyor. Okulun çok güzel bir bahçesi var birde arka kapısı koruya açılıyor. Yemeklerine de bayılıyorlar.Kendi işlerinin hepsini yapabiliyorlar.
  Oğlumuz okuldayken gözümüz arkada kalmıyor. 2 yıldır Hayat Atölyesi ailesinde olmaktan çok mutluyuz.????

 2. Oğluma okul arayışında iken 2019 Ocak ayında bir arkadaşımın aracılığı ile tanıştım Hayat Atölyesi ailesiyle.
  Okulu görmeye gittiğimde, müstakil bahçeli bir bina olması, montessori eğitim araçlarının olduğu büyük bir sınıf ve bu sınıfın duvarlarında öğrencilerin bebeklikten itibaren her yaş için bir fotoğrafının olması, uyku odasının, kütüphanenin ayrı bir odada, büyük bir oyun odası, resim sınıfı ve dil sınıfı olmasını çok beğendim.
  Genç, eğitimli ve deneyimli bir kadrosu var. Sınıf öğretmenleri ve branş öğretmenleri çok başarılı ve çocuklar onları çok seviyor. Oğlum haftalık programı biliyor ve o gün hangi ders var ise onun heyecanı ile okula gidiyor.
  Yabancı dil gelişimleri çok iyi. Fransızca şarkılar söylüyor.
  Her ay bir ressam çalışıyorlar ve harika resimler ve etkinlikler yapıyorlar.
  Okulun arkasındaki koruya gidiyorlar, hergün bahçeye çıkıyorlar.
  Doğum günlerinde kendi keklerini yapıyorlar.
  Yemekleri bir harika.
  Sabahları okula bıraktığımda gözüm arkada kalmıyor orası onun ikinci evi. Ebru hanım ve Fırat bey iyi ki okulu kurmuşlar ve iyi ki oğlum için bu okulu seçmişiz.
  Mutlu ve özgüvenli çocuklar yetiştiriyorlar.

 3. 3 yıl önce oğluma okul ararken bir tavsiye ile geldiğim Hayat Atölyesinde ortamı gördükten ve Fırat beyle görüştükten sonra ‘işte aradığımız okul’ diyerek başladık yolculuğumuza. Evka 3 te sessiz sakin bir konumda, etrafında yeşillikler olan, geniş,ferah ,güvenli bir bina.(Depremden etkilenmedi. Çocuklar depremi neredeyse farketmediler bile) Montessöri eğitimi, iki dilde eğitim. Plastikten uzak, hormonlu gıdalardan uzak, kaliteli ve lezzetli beslenme. Kendi işini kendi yapan, çevreci, Atatürkçü çocuklar. Her ay bir ressamı tanıyan resimlerini yapan, eve ve velilere:) ödev götürmeyen, o günü bu günü olmayan, strese girmeyen, rahat giyimli ,geniş ufuklu , mutlu çocuklar. Ebru hanım prensipleri olan Avrupa’da yetişmiş olduğu belli olan bir eğitmen ve yönetici. Fırat bey konuşkan, bize ve çocuklara yakın(Hatta oğlum büyüyünce robot mühendisi, mucit ve ressam olmak istemenin yanısıra bir de Fırat öğretmen olmakta isteyecek kadar seviyor onu) ve dürüst bir yönetici.(Özellikle pandemi dönemindeki yaklaşımlarına teşekkür ediyoruz) (Para konuları sadece pandemide değil hiçbir zaman ön planda olmadı. İdeal sayıda öğrenci ile kaliteli eğitim ön planda tutuldu.) Kaliteli, genç, güleryüzlü, idealist öğretmenlerimiz ve müthiş enerjisiyle çocuklarımıza Fransızcayı sevdiren Madam Magali. Geçen sene pandemide online eğitimlerle de bizi yalnız bırakmadıkları için hepsine teşekkür ediyoruz. ????❤️ Kısacası gönül rahatlığıyla oğlumu gönderdiğim okulumuzdan bu sene ayrılıyor olmak üzücü????

Yoruma kapalı.