Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇

4.8
(119)

Bornova Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 185. Sk. no:54/a, Bornova – İzmir

Telefon : 0543 677 79 19

Bornova Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ Yol Tarifi

Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 185. Sk. no:54/a, Bornova – İzmir olan Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇, işletmesine 0543 677 79 19 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 119

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Mascote Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ Yorumları

  1. güler yüzlüğü ve tecrübesiyle her zaman ulaşabildiğimiz en kısa sürede çözüme ulaştığımız kaliteli,güvenilir bir yer yakınlıklarından ve iyi dostluklarından dolayı çok teşekkür ederim.

  2. Çok samimi,güler yüzlü,kaliteli,işlerini çok iyi bilen insanlara sevimli dostlarımızı emanet etmekten çok memnunuz ve çok mutluyuz…Herkesede tavsiye ediyoruz ÇOK TEŞEKKÜRLER ????

  3. Hızlı ve başarılı teşhis yapan, gereksiz analiz istemeyen mükemmel bir veteriner. Olayın ticari boyutu bir yana gerçekten içtenlikle yavrumu tedavi ettiler. Yıllardır birçok veteriner değiştirdim, bu kadar ilgili ve yardımsever bir ekip görmedim:) Özellikle Cem beye yardımları ve sevecenliği için ayrıca teşekkür ederim.

  4. Köpeğimi sahiplendiğim ilk günden beri getirdiğim, her zaman güvenle emanet edebileceğim, hiçbir sorumun cevapsız kalmadığı, her zaman ulaşabildiğim, çok ilgili, çok güler yüzlü, oldukça profesyonel, harika bir ekip!

  5. Küçük kızıma 3 gün önce kısırlaştırma işlemi yaptırdık. Öncesinde güvenilir bir veteriner arayışındaydım. Klinikten içeri girdiğimde bütün kaygılarım son buldu. Kızım 3 gün olmasına rağmen eski haline hızla dönüyor. Bundan sonra tek tercihimiz siz olacaksınız 🙂

Yoruma kapalı.