Şelale Kuaför

4.9
(14)

Bornova Şelale Kuaför adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İnönü, 763/2. Sk. no 40, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Şelale Kuaför Yol Tarifi

Şelale Kuaför İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İnönü, 763/2. Sk. no 40, Bornova – İzmir olan Şelale Kuaför, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şelale Kuaför ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şelale Kuaför yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şelale Kuaför hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şelale Kuaför ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Şelale Kuaför ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şelale Kuaför için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şelale Kuaför bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şelale Kuaför sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Şelale Kuaför Yorumları

  1. Saç kesimi, fönü kısaca gerek duyduğum bütün işlerimi Şelaleye gönül rahatlığıyla yaptırabiliyorum. Diğer berberlerde koltuktan memnun kalkmadığım durumlar olurdu. İki parmak kesim istediğimde çok keserlerdi. Şelale bu konuda çok dikkatli. Özellikle bu pandemi sürecinde güvenerek gideceğiniz bir yer. Rendevusuz müşteri kabul etmiyor ve hijyen kurallarına tam uyuyor.

  2. Güler yüzüğüyle ilgisiyle mükemmel bir insan çok teşekkür ederiz

  3. Sahibi çok tatlı bir kadın. Çalışanlar güler yüzlü. Fiyatlar uygun diğer yerlere göre. Özenle yapılıyor her şey. Kocaman ❤️

Yoruma kapalı.