Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi

4
(18)

Bornova Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, Haşim İşcan Cd. No.12 D:C, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 347 47 74

Bornova Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Yol Tarifi

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, Haşim İşcan Cd. No.12 D:C, Bayraklı – İzmir olan Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi, işletmesine (0232) 347 47 74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Yorumları

  1. 2 senedir düzenli olarak en az haftada bir istiyorum artık adresi sormuyorlar bile telefon açınca 🙂 temiz,lezzetli ama okadar alınca artık biraz da indirim yapsalar daha güzel olurmuş 🙂

  2. orta lezzette güzel, mekan temiz, çalışanlar iyi

Yoruma kapalı.