Murat & Vedat Saç Tasarım

3.8
(12)

Bornova Murat &vedat Saç Tasarım adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 116/11. Sk. No: 10 D:B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 70 77

Bornova Murat &vedat Saç Tasarım Yol Tarifi

Murat &vedat Saç Tasarım İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 116/11. Sk. No: 10 D:B, Bornova – İzmir olan Murat &vedat Saç Tasarım, işletmesine (0232) 343 70 77 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Murat &vedat Saç Tasarım ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Murat &vedat Saç Tasarım yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Murat &vedat Saç Tasarım hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Murat &vedat Saç Tasarım ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Murat &vedat Saç Tasarım ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Murat &vedat Saç Tasarım için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Murat &vedat Saç Tasarım bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Murat &vedat Saç Tasarım sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Murat & Vedat Saç Tasarım Yorumları

  1. Dönemi en zengin ve kaliteli ürünleri ile kusursuz hizmet

  2. Yaklaşık 3 hafta önce saçımı kestirmek gibi bir hata yaptım, düz kut bir saci bile kesemediler,sonrasında hangi kuaföre fön icingitsem saçını kim kesti kendin mi diye sordular,şu an çok kisalacak diye kestiremiyorum, yamuk yılık bir sacla geziyorum, gitmeden önce 50 kere düşünün. İstemediğim halde dalgalı fön çekmesinden anlamalıydım zaten.

Yoruma kapalı.