Nine West

2.8
(4)

Bornova Nine West adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazım Dirik Mahallesi 372. Sokak Forum Bornova AVM D Blok 014 26/K, Bornova – İzmir

Telefon : 0850 460 8074

Forum Bornova Nine West Yol Tarifi

Nine West

Nine West İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazım Dirik Mahallesi 372. Sokak Forum Bornova AVM D Blok 014 26/K, Bornova – İzmir olan Nine West, işletmesine 0850 460 8074 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nine West ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Nine West yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Nine West hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Nine West ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Nine West ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Nine West için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Nine West bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Nine West sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Nine West Yorumları

  1. Sattığı ürününün arkasında durmayan anlayışsız bir firma ve mağazacılık anlayışı. 20yıllık müşterisi olduğum firmayla birdaha alışveriş etmeyeceğim. Faturalı ürünün arkasında durmamak…

Yoruma kapalı.