Kale Kilit Ege Çilingir

4.6
(10)

Bornova Kale Kilit Ege Çilingir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 198. Sk. No:1/B, Bornova – İzmir

Telefon : 0506 844 55 00

Bornova Kale Kilit Ege Çilingir Yol Tarifi

Kale Kilit Ege Çilingir İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 198. Sk. No:1/B, Bornova – İzmir olan Kale Kilit Ege Çilingir, işletmesine 0506 844 55 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kale Kilit Ege Çilingir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kale Kilit Ege Çilingir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kale Kilit Ege Çilingir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kale Kilit Ege Çilingir ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kale Kilit Ege Çilingir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kale Kilit Ege Çilingir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kale Kilit Ege Çilingir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kale Kilit Ege Çilingir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Kale Kilit Ege Çilingir Yorumları

 1. 2007 Peugeot arabamın kumandasının dış tarafı yıpranmıştı.
  Sağ olsun çok kısa süre içinde değiştirip teslim ettiler.

 2. İşinde gerçekten çok hızlı bir usta.
  Aradıktan 10-15 dakika bir süre içinde
  gelip hızlı bir şekilde kapımı açtı.
  Başka bir usta aramakla uğraşmayın derim.

 3. Hızlı servis ve güler yüz…
  Her zaman tercih edebileceğiniz bir çilingir.

 4. Kendisi gerçekten eli çabuk bir çilingir. Kilitli kapımı hiçbir zarar vermeden açtı ve gerçekten şaşırdım bu kadar hızlı olmasına.
  Yaptığı işin hakkını veriyor.

Yoruma kapalı.