Ocakbaşı

4.1
(69)

Bornova Bornova Ocakbasi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 180/2. Sk. 2 M, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 14 84

Bornova Bornova Ocakbasi Yol Tarifi

Bornova Ocakbasi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 180/2. Sk. 2 M, Bornova – İzmir olan Bornova Ocakbasi, işletmesine (0232) 374 14 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Ocakbasi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Ocakbasi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Ocakbasi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Ocakbasi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Ocakbasi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Ocakbasi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Ocakbasi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Ocakbasi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 69

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ocakbaşı Yorumları

  1. Fiyat makul lezzet makul gece 1de gitseniz bile acik ve aktif karniniz aciktimi saat dusunmenize gerek yok.

  2. Yemek sepetinden sipariş verdim ama belirtilen minimum tutarı yetmesine rağmen siparişi tutar yetersiz diye iptal ettiler. Üstüne görevlilere oturduğum semtin mahallesini yanlış söyleyip orası başka mahalleye ait gibi yalanlar söylemişler. Adınıza ben utandım…

Yoruma kapalı.