Petrol Ofisi

4.4
(48)

Bornova Petrol Ofisi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Ankara Cd. No:235, Bornova – İzmir

Telefon : 0850 227 3049

Bornova Petrol Ofisi Yol Tarifi

Petrol Ofisi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Ankara Cd. No:235, Bornova – İzmir olan Petrol Ofisi, işletmesine 0850 227 3049 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Petrol Ofisi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Petrol Ofisi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Petrol Ofisi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Petrol Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Petrol Ofisi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Petrol Ofisi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Petrol Ofisi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Petrol Ofisi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Petrol Ofisi Yorumları

  1. Çalışan personel ve hizmet gayet iyi. Kavşak içi sayılacak bir nokta da olduğu için araç ve yaya trafiği çok yoğun. İstasyon giriş ve çıkışlarında çok dikkatli olunması gerekli.

  2. Çalışanlar deneyimli,yakıt güzel ve personel güleryüzlü kısacası kalite ve markanın tek adresi herkese tavsiye ediyorum.

  3. Burada çalışanlar bir defa çok iyi insanlar markette olsun pompa başında olsun yabancılık hissedeceğiniz bir yer değil.Bir kız personel vardı.çocuğumu oyun alanına götürdü.Ben bu alanı yabancı olduğum için bilmiyordum.çocuğum burada oynadı eğlendi.Bayan personelenize öncelikle teşekkür ederim.Diğer personel beyleride teşekkürü borç bilirim.hayırlı işleriniz olsun.

  4. Güzel, temiz, yeni, tam ayak altı bir yer, herkes rahat ulaşabiliyor, kes biraz daha büyük olsaydı, genel olarak güzel.

  5. Haftada bir benzin alıyorum. Fakat pompacı abilerim biraz yavaş kalıyor sanırım sıcaktan

Yoruma kapalı.