Poliklinikler

5
(1)

Bornova Poliklinikler adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Ege Ünv. Hst., Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 444 13 43

Bornova Poliklinikler Yol Tarifi

Poliklinikler İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Ege Ünv. Hst., Bornova – İzmir olan Poliklinikler, işletmesine (0232) 444 13 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Poliklinikler ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Poliklinikler yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Poliklinikler hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Poliklinikler ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Poliklinikler ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Poliklinikler için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Poliklinikler bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Poliklinikler sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Poliklinikler Yorumları

  1. Hastane poliklinikleri eskiye göre daha düzenli ve temiz olmuş. Zemin katta gördüğüm iki adet danışma, hastaları yönlendirmek bakımından faydalı. Muayeneye gelen hastaların yanında bir kişiden fazla eşlik eden olması, gereksiz kalabalığa sebep oluyor. Hastane bahçelerinin değişik yerlerinde otopark var ama yetmiyor. İki ayrı bölgeye katlı otopark yapılsa hem gelir kaynağı olur, hem otopark sorunu çözülür.

Yoruma kapalı.