Şekerbank Bornova Atm

2
(2)

Bornova Şekerbank Bornova Atm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:130, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 51 09

Bornova Şekerbank Bornova Atm Yol Tarifi

Şekerbank Bornova Atm İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:130, Bornova – İzmir olan Şekerbank Bornova Atm, işletmesine (0232) 374 51 09 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Şekerbank Bornova Atm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Şekerbank Bornova Atm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Şekerbank Bornova Atm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Şekerbank Bornova Atm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Şekerbank Bornova Atm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Şekerbank Bornova Atm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Şekerbank Bornova Atm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Şekerbank Bornova Atm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Şekerbank Bornova Atm Yorumları

  1. Şube kapanmış.Adliye karşısına taşınmış.Haydi şubeyi kapattınız buranın yakınına bir ATM koysaydınızya.Ayrıca Google Maps bu değişikliği halen güncellenmemiş.

Yoruma kapalı.