Tahnevi̇ Kadayif

4.2
(23)

Bornova Tahnevi̇ Kadayif adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:119 D:e, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 999 22 27

Bornova Tahnevi̇ Kadayif Yol Tarifi

Tahnevi̇ Kadayif İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:119 D:e, Bornova – İzmir olan Tahnevi̇ Kadayif, işletmesine (0232) 999 22 27 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tahnevi̇ Kadayif ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tahnevi̇ Kadayif yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tahnevi̇ Kadayif hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tahnevi̇ Kadayif ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tahnevi̇ Kadayif ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tahnevi̇ Kadayif için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tahnevi̇ Kadayif bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tahnevi̇ Kadayif sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Tahnevi̇ Kadayif Yorumları

  1. Fiyatları uygun ve kullandıkları ürünler çok kaliteli sahipleri de çok iyi insanlar. Ayrıca cennet çamurunu izmirde bulabileceğiniz tek yer kesinlikle yemenizi tavsiye ederim.

  2. Cennet çamuru denemek için gittik. Yanında billuriye de istedik. İkram gelen Antep fıstıkları dahil her şey çok lezzetliydi. Cennet çamuru mutlaka denenmeli. Hafif ve leziz. Personeller de çok ilgiliydi tüm sorularımıza sabırla cevap verdiler.

  3. Cennet Çamuru orjinalinden oldukça uzak ve hiç fıstık tadı gelmiyordu. Ceviz sefasının içindeki cevizler de acıydı.

  4. Bu butik işletme her şey olması gerektiği gibi samimi güleryüzlü çalışanlar tamamıyla orjinal Gaziantep tatlıları ve tabiki cennet Çamuru denenmeyi hakediyor.

Yoruma kapalı.