Tchibo

4.4
(698)

Bornova Tchibo adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazım Dirik Mah. 372 Sok. No:26 Mağaza No:D Blok, Forum Bornova 07A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 77 00

Forum Bornova Tchibo Yol Tarifi

Tchibo

Tchibo İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazım Dirik Mah. 372 Sok. No:26 Mağaza No:D Blok, Forum Bornova 07A, Bornova – İzmir olan Tchibo, işletmesine (0232) 373 77 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tchibo ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tchibo yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tchibo hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tchibo ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tchibo ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tchibo için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tchibo bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tchibo sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 698

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Tchibo Yorumları

  1. Pandemi nedeniyle her masada dezenfektan olması nedeniyle beğendim

  2. Gayet güler yüzlü şahsına münhasır insanların olduğu her soruya itina ve sabırla cevap veren çalışanların olduğu süper bir mekan. Foruma geldiğimde mutlaka girerim her şeyi ile 10 numara. Basirlarinin devamını temenni ederim ????

  3. Kahve ve kurabiye kokuları arasında, kıyafet ve ıvır-zıvır alışverişi için konsantrasyon gerekiyor! ???? Yan tarafta kahvesini yudumlayan ve dar alanda kısa alışveriş paslaşmalarını izleyenlerin mekânı.Romantik❤️ bir buluşma ortamı olmaktan uzak; daha çok, “haydi sen ne alacaksan al! Ben de şurada bir kahve içeyim!” ☕havasında, hibrit ( bu tanımda son zamanlarda her alana yamanır oldu????) bir mağaza.

  4. Oturma alanı baya az olan sert filtre kahvesiyle değerlendirme çerçeveme girmiş olan , içerisinde kahve makinaları , tekstil ve ufak ev aksesuarları bulunan alışveriş yapabileceğiniz reyonlarıyla karşınıza çıkan farklı tarza sahip kahve dükkanı olarak değerlendirilir…

  5. Ürünler güzel fakat Euro ya göre ayarlandığından dolayı gereksiz pahalı. Markası olmayan herhangi bir pijama takımına 179 tl verdiğinizi düşünün.. gerek var mı? Bnce yok 🙂
    Fakaaaat kahvelerini alın, aldırın ????

Yoruma kapalı.