Underfit Spor Salonu

4.1
(21)

Bornova Underfit Spor Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, 267/1. Sk. 2-B, Bayraklı – İzmir

Telefon : 0544 355 96 46

Bornova Underfit Spor Salonu Yol Tarifi

Underfit Spor Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, 267/1. Sk. 2-B, Bayraklı – İzmir olan Underfit Spor Salonu, işletmesine 0544 355 96 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Underfit Spor Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Underfit Spor Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Underfit Spor Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Underfit Spor Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Underfit Spor Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Underfit Spor Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Underfit Spor Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Underfit Spor Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Underfit Spor Salonu Yorumları

  1. Kaliteli ve başarılı bir spor salonu. Tüm bölgeyi çalıştırmak ve fit görünüme kavuşmak adına ihtiyacın olan tüm aletler var. Mekan sahibi fitness antrenörü ve yarışmacısı olduğu için hem bilgi sahibi hemde üylerle yakından ilgili

  2. Yenilenen makina parkuru ve tadilat ile İzmir’in en iyi spor salonları arasında. Old scholl havası olan tam idman yapılacak bir yer. Ayrıca vücut geliştirme ve fıtnes konusunda sahibi ve antrenör ler eğitimli, ilgili, bilgili işin içinde gelmektedirler.
    İşletmeci Hakan Erniş’ in bir çok yarış tecrübesi bulunmaktadır…

  3. Buraya ekipman, ortam yahut lüks için gelmeyin . Sadece , gerçekten spor yapmak ve bunu Hakan Hoca gibi gerçek sporcularla yapmak için gelin !

  4. Valahi bu Pandemiden sonra spora başlamak iyi oldu. Salon büyük ve ferah. Sadece akşam 7-9 arası kalabalık oluyor onun haricinde şiddetle tavsiye ederim ????

  5. Gayet güzel bir salon çalışanlar cana yakın ve ilgili zaten aldığniz hizmete göre fiyatlarda çok iyi.

Yoruma kapalı.