Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu

4.6
(29)

Bornova Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Ankara Cd. No:172 D:155, Bornova – undefined

Telefon : (0232) 388 00 10

Bornova Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu Yol Tarifi

Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Ankara Cd. No:172 D:155, Bornova – undefined olan Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu, işletmesine (0232) 388 00 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Veteriner Kontrol Arastirma Enstitusu Yorumları

  1. Staj yaptığım yer. Nizamiyeden girdiğiniz an yeşillik içerisindesiniz. Herkes işini tam anlamı ile yapıyor. Stajyerler ile ilgileniliyor ve bilgi aktarımı sağlanıyor. Staj yapacak veteriner hekim adayı arkadaşlarıma öneriyorum. Ege Üniversitesi metro durağına 3/4 sigara uzaklığında.

  2. Ne iş yapar kocaman arazi içerisinde bir sürü lojman kapıda güvenlik burası ne işe yarar 13 senedir her gün önünden geçiyorum anlamış değilim sanki rant konakları gibi

  3. İşlerini ve hayvanları severek çalışan bir ekiple karşılaştım. Sokak kedisini sahiplenmem hakkında beni cesaretlendirdiler ve o güzel yavruyu bırakamadım. Sağ olsunlar. İlk defa veterinere gittim ve çok memnun ayrıldım.

  4. Güzel yer temiz ve titiz çalışma sürdürüyorlar.

Yoruma kapalı.