Yurtiçi Kargo Küçükpark

3.3
(223)

Bornova Yurtiçi Kargo Küçükpark adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Gediz Cd. No: 11/B D:C, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 56 54

Bornova Yurtiçi Kargo Küçükpark Yol Tarifi

Yurtiçi Kargo Küçükpark İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Gediz Cd. No: 11/B D:C, Bornova – İzmir olan Yurtiçi Kargo Küçükpark, işletmesine (0232) 339 56 54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi Kargo Küçükpark ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yurtiçi Kargo Küçükpark yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Küçükpark hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yurtiçi Kargo Küçükpark ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yurtiçi Kargo Küçükpark ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yurtiçi Kargo Küçükpark için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yurtiçi Kargo Küçükpark bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yurtiçi Kargo Küçükpark sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 223

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yurtiçi Kargo Küçükpark Yorumları

  1. Yurt içi kargonun belkide en iyi şubesi daha yakında yer olmasına ramen sırf çalışanları sevdiğim için yolunu uzatıyorum

  2. Ne kadar yazsakta kuryelere karşı pandemi döneminde – bir görüş var ama burası ayrı diye bilirim.

  3. Deneyimlediğim en iyi kargo şubesi, işini iyi yapan sabırlı sorumluluk sahibi çalışanlar var. Teşekkürler .

Yoruma kapalı.