Alfemo

4.1
(27)

Bornova Alfemo Forum Bornova Mağaza adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 372. Sk. no.79, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 360 32 08

Bornova Alfemo Forum Bornova Mağaza Yol Tarifi

Alfemo Forum Bornova Mağaza İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 372. Sk. no.79, Bornova – İzmir olan Alfemo Forum Bornova Mağaza, işletmesine (0232) 360 32 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alfemo Forum Bornova Mağaza ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Alfemo Forum Bornova Mağaza yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Alfemo Forum Bornova Mağaza hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Alfemo Forum Bornova Mağaza ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Alfemo Forum Bornova Mağaza ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Alfemo Forum Bornova Mağaza için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Alfemo Forum Bornova Mağaza bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Alfemo Forum Bornova Mağaza sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Alfemo Yorumları

  1. Buraya uğradığınızda kalite ve guleryüzü, ilgiyi hissediyorsunuz mağaza müdürü Mesut Beyi özellikle tebrik ediyorum

  2. Satın alırken hiçbir sorun yoktu. Fakat aldığımız ürünlerden birini iade etmek istediğimizde yaklaşık 2 yıl süren bir sorun meydana geldi 🙂 Tavsiye etmiyorum maalesef..

  3. Verilen sözlerde durulmadi sürekli gecistirdiler şu kadar günde gelecek diyerek

Yoruma kapalı.