Ata Tekni̇k

4.5
(2)

Bornova Ata Tekni̇k Beyaz Eşya Klima Servisi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 8. Sk. NO:44/A, Gaziemir – İzmir

Telefon : 0554 293 29 46

Bornova Ata Tekni̇k Beyaz Eşya Klima Servisi̇ Yol Tarifi

Ata Tekni̇k Beyaz Eşya Klima Servisi̇ İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 8. Sk. NO:44/A, Gaziemir – İzmir olan Ata Tekni̇k Beyaz Eşya Klima Servisi̇, işletmesine 0554 293 29 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ata Tekni̇k Beyaz Eşya Klima Servisi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ata Tekni̇k Beyaz Eşya Klima Servisi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ata Tekni̇k Beyaz Eşya Klima Servisi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ata Tekni̇k Beyaz Eşya Klima Servisi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ata Tekni̇k Beyaz Eşya Klima Servisi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ata Tekni̇k Beyaz Eşya Klima Servisi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ata Tekni̇k Beyaz Eşya Klima Servisi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ata Tekni̇k Beyaz Eşya Klima Servisi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ata Tekni̇k Yorumları

  1. Kurulum için konuştuğumuz saatte gelememelerinden kaynaklanan küçük kriz haricinde temiz işçilik anlayışlı kibar çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı başta yaşanan olumsuzluğu unutturdular iyi bir izlenim bıraktılar teşekkür ediyorum emeklerinden dolayı gönül rahatlığı ile çalışılabilirler.

Yoruma kapalı.