Ay Döner

4.8
(34)

Bornova Ay Döner adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 8. Sk. 6 A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 42 03

Bornova Ay Döner Yol Tarifi

Ay Döner İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 8. Sk. 6 A, Bornova – İzmir olan Ay Döner, işletmesine (0232) 343 42 03 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ay Döner ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ay Döner yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ay Döner hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ay Döner ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ay Döner ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ay Döner için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ay Döner bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ay Döner sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ay Döner Yorumları

  1. küçük bir dükkan, güvenilir bir yer ve lezzetli.fiyatlarda uygun ayrıca tavsiye ederim..

  2. edit:
    1-Telefonda tam olarak anlatamadim sanirim, eksik siparis verdim ve guncellemek istedim siparisi, iptal ettiğim siparisteki urfalara ek olarak patates kizartmasi ve salgam suyu koyup siparişi gönderecektiniz, işiniz de aksamicakti. Bunda cozulemeyecek ne var? Dinleyip anlamis olsaydınız eminim böyle dusunmezdiniz.

    2-Islerimizi aksatiyorsunuz yazmissiniz ama zaten müşteri biziz.

    3- Yıldızı müşteriye karşı olan anlayışsızlığınıza ve konuşma tarzınıza verdim.

Yoruma kapalı.