Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri

4.4
(35)

Bornova Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 364/1. Sk., Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 486 96 46

Bornova Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri Yol Tarifi

Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 364/1. Sk., Bornova – İzmir olan Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri, işletmesine (0232) 486 96 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Battalbey Çiğköfte Ve Izgara Çeşitleri Yorumları

  1. Güleryüzlü Çalışanları Ve Hızlı Servisi İle Gerçekten İyi Bir Yermiş,Üstelik Hijyen Konusunda Baya İyilerdi,Ben Beğendim????,Porsiyon Köftelerinin Tadı Damağımda Kaldı,En Kısa Zamanda Yolum Düşerse Yine Gidicem..????

  2. Dört dörtlük, sıcacık aile ortamı olan tertemiz bir yer.

  3. Yapılan yorumlara inanmayın yazılanların alakası yok sıcacık bir aile ortamı mıymış hijyen miş köftelerin tadı damagandaymis şuymuş buymuş kesinlikle alakası yok.!

  4. Çiğ köfte dışında Kendi yaptıkları Çok temiz ürünler..

Yoruma kapalı.