Bi̇m

4
(75)

Bornova Bi̇m adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mevlana, 1711. Sk. No:22, Bornova – İzmir

Telefon : 0850 254 4444

Bornova Bi̇m Yol Tarifi

Bi̇m İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mevlana, 1711. Sk. No:22, Bornova – İzmir olan Bi̇m, işletmesine 0850 254 4444 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bi̇m ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bi̇m yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bi̇m hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bi̇m ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bi̇m ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bi̇m için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bi̇m bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bi̇m sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 75

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bi̇m Yorumları

  1. Engelliler ve çocuk arabası olanlar gitmesin mağazaya girmek için çocuk arabasını elinizle taşımanız lazım.mağaza girişinde rampa yok

  2. Aşırı kalabalık bir şube.Kasada çok kuyruk oluyor.

  3. Çok yoğun ve kalabalık. Talebe göre küçük mağaza diyebiliriz. Bir de buna tek kasa açma durumu eklenince daha da sıkıntılı bir durum söz konusu oluyor. Kücüklüğüne rağmen satış oranından kaynaklı olsa gerek aksiyon ürün miktarı çok oluyor. Bir cok magaza da biterken bu magazada aradiginiz urunden olabiliyor.

Yoruma kapalı.