Campus Cafe

4.2
(123)

Campus Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik Mahallesi, Ankara Caddesi, Ege Ünv. No: 172/6, Bornova – İzmir

Telefon : 0546 696 60 97

Campus Cafe Yol Tarifi

Campus Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik Mahallesi, Ankara Caddesi, Ege Ünv. No: 172/6, Bornova – İzmir olan Campus Cafe, işletmesine 0546 696 60 97 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Campus Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Campus Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Campus Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Campus Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Campus Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Campus Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Campus Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Campus Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 123

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Campus Cafe Yorumları

  1. Mekanın işletme sahibi ve çalışanları hizmet Harika.Menü zenginliği ve bununla birlikte lezzetin herbirinde ayrı bir güzel olması denemenizi tavsiye ederim.

  2. Kazık, işi olmayan gariban öğrencilere kazık fiyata çay, kahve, bisküvi satan sıradan, özel bir okul kantini. Bu kantinleri üniversiteler ya da belediye işletmeli ki öğrenciler mağdur olmasın.

  3. Kafeyi çok sevdim ege ünisinde yaz okulu boyunca nerdeyse tüm öğlen yemeklerimi burdan yedim ama abi her yerde arı var ya her arı geldiğinde bi şaha kalkıyodum 🙂

  4. Başka yerde içeceğiniz duble Türk kahvesi veya filtre kahve parasına karnınızı çok güzel doyurabilirsiniz, soya soslu ve meksikan tavuk harika????

Yoruma kapalı.