Campus Driving Course

4.4
(20)

Bornova Campus Driving Course adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 150. Sk. No:4, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 25 25

Bornova Campus Driving Course Yol Tarifi

Campus Driving Course İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 150. Sk. No:4, Bornova – İzmir olan Campus Driving Course, işletmesine (0232) 388 25 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Campus Driving Course ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Campus Driving Course yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Campus Driving Course hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Campus Driving Course ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Campus Driving Course ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Campus Driving Course için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Campus Driving Course bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Campus Driving Course sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Campus Driving Course Yorumları

  1. Katkılarından dolayı ve verdiğiniz eğitim hizmetten dolayı kampüs sürücü kursu ailesine çok teşekkür ederim

  2. Çok keyifli bir eğitim süreci geçirdim. Gerçekten kısa bir sürede sıfırdan başlayarak araba kullanmayı öğrendim çok teşekkür ederim

  3. İlk cümleme, kursa ilk başladığım zamandan itibaren bana motivasyonuyla, inancıyla, bilgileriyle ve sabrıyla sonsuz desteğini veren Bekir hocama teşekkür ederek başlamak istiyorum. Tabiki Bekir hocam dedim lkain diğer tüm hocalarım da çok kaliteli Kadir Hocam ve diğerleri. Daha önce hiç araba sürmemiş olmama rağmen bana araba kullanmayı çok kısa bir zamanda öğretti. Sınavdan önceki bütün gereksiz endişelerime rağmen veya bir ara arabayla küçük sorunlar yaşamama rağmen hiçbir zaman inancını yitirmeyerek bana destek verdi. Bütün bunların dışında diğer öğretmenlerin de cana yakınlıkları kurs esnasında pozitif etki yarattı. Eğer sizde kurs araştırıyorsanız ve şu an bu metni okuyorsanız inanın doğru sayfadasınız. Hem kendi çevreme hem sizlere Kampüs MTSK’ yi tavsiye ediyorum. Her şey için teşekkür ederim hayalime bir adım daha yaklaştırdınız ! Bir kursu cazibeli kılan ne cafcaflı reklamları ne son model arabaları değildir. Bir kursu kaliteli yapan eğitimi tecrübesi ve eğitmen kadrosudur. İşte kampüs MtSK bunların tamamına sahip. Unutulmamalı ki ehliyet almak kendi ve çevrenizdeki tüm herkesin can mal sorumluluğu alabildiğinizün ispatıdır. Bundan ötürü kaliteli ve güvenli bir eğitim almak çok önemli. Ben Deu ilahiyat fakültesinde okuyorum bende başta kurs araştırırken aşırı gergindim bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Son derece memnunum az bile anlatılmış sevdiklerime çevreme ve sizlere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. ???????? Teşekkürler Kampüs ve çok değerli eğitmen kadrosu.

  4. Dokuz eylül işletme fakültesi öğrencisiyim tek kelimeyle mükemmel bir eğitim Bekir bey ve uzman kadrosuyla efsane bir sürücü kursu tek kelimeyle çok iyiler

  5. Başta hocaları ve diğer tüm çalışanlarına teşekkür ederim . Her konuda yardimci oldular. Sıfırdan araç kullanmayı öğrenen birisi olarak yaptığım tüm hatalara rağmen doğrusunu öğrettiler. Kurs eğitmenim Adem Hoca sayesinde çok şey öğrendim.

Yoruma kapalı.