Çoban Katık Döner

3.4
(521)

Bornova Çoban Katık Döner adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 166. Sk. No:17/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 73 14

Bornova Çoban Katık Döner Yol Tarifi

Çoban Katık Döner İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 166. Sk. No:17/A, Bornova – İzmir olan Çoban Katık Döner, işletmesine (0232) 373 73 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çoban Katık Döner ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çoban Katık Döner yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çoban Katık Döner hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çoban Katık Döner ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çoban Katık Döner ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çoban Katık Döner için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çoban Katık Döner bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çoban Katık Döner sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 521

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Çoban Katık Döner Yorumları

  1. Paket servisleri inanılmaz yavaş . Mekan ile benim ev arasında 6 bina var . Korona yüzünden sokağa çıkma yasağı var . Paket söylüyorum . Paketi Minumum getirdikleri süre 35 dakika . Tavsiye etmiyorum .

  2. Lezzeti desen ortanın altında, üstüne üstlük çalışanlar birbirine mutfak bölümünde turşu vs fırlatıp kendi aralarında şakalaşıyor. Her gitmemde bir kez daha pişman oluyorum

  3. Çalışanlar biraz saygısız
    Müşteri yokmuş gibi davranıyorlar kasada herkes toplanıp yüksek sesle konusma gulme vs… Başıboş kalmışlar yani

  4. O kadar kötüydü ki 2 adım yere 1 saat sonra getirdiler verdiğimiz siparişin yarısını verip yarısını vermediler ama hepsinin ücretini kesmişler ayransız yedik mecburen daha sonra getirmişler buyrun ayranınız diyorlar şaka gibiydi sipariş gelesiye kadar 10 kez aramışızdır ayranları artık istemediğimiz için de geri ücretimizi de alamadık tadı için bile olsa bu hizmet çekilecek dert değil bir daha asla gidip de yemem kimseye de önermem sipariş verirsiniz 1 saat sonra yarım yamalak şekilde getirirler sonra da bin pişman olursunuz.

Yoruma kapalı.