Sanart Sanat Merkezi

4.6
(7)

Bornova Sanart Sanat Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 218. Sk. 4/a, Bornova – İzmir

Telefon : 0553 779 80 30

Bornova Sanart Sanat Merkezi Yol Tarifi

Sanart Sanat Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 218. Sk. 4/a, Bornova – İzmir olan Sanart Sanat Merkezi, işletmesine 0553 779 80 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Sanart Sanat Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Sanart Sanat Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Sanart Sanat Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Sanart Sanat Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Sanart Sanat Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Sanart Sanat Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Sanart Sanat Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Sanart Sanat Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Sanart Sanat Merkezi Yorumları

  1. Mükemmel bir ortam, harika işletmecileri var. İşleten kişi konservatuvar mezunu ve tüm eğitmenler kalifiye; alanında uzman kişiler. Bu kurum açıldığında başka kişiler işletiyormuş. Ama yeni sahipleri devraldıktan sonra geldik ve hizmetten çok memnunuz.

  2. İki defa gitmemize rağmen ne bir yetkili ile nede bir bilgi ilgi alabildik çok teşekkürler

Yoruma kapalı.