Dermalin

3.6
(16)

Bornova Dermalin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 347 47 59

Bornova Dermalin Yol Tarifi

Dermalin İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, Bayraklı – İzmir olan Dermalin, işletmesine (0232) 347 47 59 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dermalin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dermalin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dermalin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dermalin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dermalin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dermalin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dermalin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dermalin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Dermalin Yorumları

  1. Üç sene önce gittiğim seanslar şehir değişikliği sebebi ile yarım kalmıştı ve para iademi yapmadılar yapılan işlem de bir halta yaramadı üçkağıtçı beş para etmeyen ufacık paraları kendine kar sayan işletme kesinlikle gitmeyin ! Dermapen tedavisi de güzellik merkezlerinden alınmış yetkisiz işlem yapmışlar bu konuda da şikayet edeceğim kendilerini !

  2. Kaş laminasyonu için gittim artı kaş kınası yaptırdım. Yapıldığı gün ilacın etkisiyle taranmış bir görüntü vardı ikinci gün yıkanınca farkettim ki hiç bir işe yaramadı yapılan işlem.zamanımı paramı çöpe atmış oldum PAKETİ beş liralık bir kınaya 100 lira vermiş oldum bu sorunu anlatmama rağmen telafi etmediler tekrar yaptırmak istersem ücret ödemeliymişim “şansımı denemişim olmamış” öyle dendi.oh ne alaa bu nasıl işletmecilik bu ne mantık

  3. Cok cok memnun kaldım aşırı derece temiz hijyenik biyer sahibi benlen len ilgilendi kaşlarımı yaptı ve yüzüme kalıcı bb uygulandı güler yüzlü ve profesyonel Bi ekip herkeze sonsuz tasfiye ediyorum ilk defa gi ttimama tekrar tekrar gitcem özellikle hassas ciltler için muazzam işlerini ticarı gözle degil insanların mutluluğuna adamıslar aşkla yapıyolar ilk defa böle basarılı Bi ekibe denk geldim şanslı insanlardan biri oldum tesekkur ederim sahıbine kusura bakmayın isminizi ögün sormayı unutmuştum basarılar ????

  4. 2 yıl sonra kaş rötuşu yaptırdım çok memnunum. Hizmet çok güzel çok teşekkür ediyorum.

  5. Tıp doktoru bulundurmayan, yaptıkları işlerin arkasında durmayan hakkınızı talep ettiğinizde kabalaşan,profesyonellikten uzak aç gözlü bir işletme, acı tecrübe ile öğrendim uzak durun derim.

Yoruma kapalı.