Ege Üniversitesi

4
(1155)

Bornova Ege Üniversitesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene Mahallesi Ege Üniversitesi Merkez Yerleşkesi, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 311 10 10

Bornova Ege Üniversitesi Yol Tarifi

Ege Üniversitesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene Mahallesi Ege Üniversitesi Merkez Yerleşkesi, Bornova – İzmir olan Ege Üniversitesi, işletmesine (0232) 311 10 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege Üniversitesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege Üniversitesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege Üniversitesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege Üniversitesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege Üniversitesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege Üniversitesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege Üniversitesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 1155

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege Üniversitesi Yorumları

  1. Kovit şüphesi olan, hastalıktan ayakta duramayan insanları saatlerce (3-4 saat) test için ayakta bekleten, doktor az olduğu için hem kendi doktorlarına hem de hastalara eziyet eden hastane. Kendinizi burada şöyle hissediyorsunuz: Para verseydim sürünmezdim… Hizmet istiyorsam yerlerde oturup saatlerce çaresizce bana sıra gelmesini beklemeliyim. Kemiklerinize kadar ağrı çekerken hapşırıp tıksırırken kendinizi kendi ülkenizde çok çok değersiz hissediyorsunuz. Bu arada bu kadar bekleyip mutlu sona ulaşacağınızı zannetmeyin çünkü testi yapamadım, sistem arızalandı. Gelmesi de 6 saati bile bulabilir dediler. Testsiz gribimin geçmesini bekliyorum. Umarım korona değilimdir…

  2. Çivisi coktaaan yerinden oynamış hastahane benzeri bir yer.Acil servis danismada mükemmel bir kahvaltı sofrası saat 9.30 sizde cancekisir bir halde iceriyle irtibat kurma cirpinislarindasiniz aradan biraz zaman geçince ikinci soruyu soramazsiniz hemen sürgülü cam cekilir yada doktorlar daha vizitte cümlesi tekrarlanir aslında fotografliyacaktim ama kimi kime şikayet edeceksin dedim kendi kendime benim canım babam içeride yatarken

  3. 4 Ekim tarihinde sabah 09 ,00 sularında Genel Cerrahi bölümü koridorunda beklerken kucaklarında bir çocuk bulunan bir kadın ve bir erkek çocukları için orada ekleyen hasta yakınlarından Haseki hastanesinde çocukları için tedavi parası istemiş. Koridorun o bölümünde bulunanlar ilgi göstermedikleri için ” Hepinizin Allah belasını versin ” diyerek bizim bulunduğumuz bölümde konuşmaya başlayınca diğer bölümden bir hasta yakını Ameliyathane girişindeki görevliye durumu anlattığında efelenerek oradakileri huzursuz etmiştir.
    Hastane bölgesinde böyle durumlar yaşandığında mağdur durumdaki vatandaşların kimi nereye şikayet edeceklerini bildiren yazıların gerekli görülen yerlere asılması caydırıcı olacağını düşünüyorum.

Yoruma kapalı.