Ege University Faculty Of Letters

4.4
(53)

Bornova Ege University Faculty Of Letters adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 3 Erzene Ege Üniversitesi, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 311 39 01

Bornova Ege University Faculty Of Letters Yol Tarifi

Ege University Faculty Of Letters İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 3 Erzene Ege Üniversitesi, Bornova – İzmir olan Ege University Faculty Of Letters, işletmesine (0232) 311 39 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege University Faculty Of Letters ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege University Faculty Of Letters yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege University Faculty Of Letters hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege University Faculty Of Letters ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege University Faculty Of Letters ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege University Faculty Of Letters için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege University Faculty Of Letters bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege University Faculty Of Letters sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 53

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege University Faculty Of Letters Yorumları

  1. Tuvaletlerinde peçete yok cami yaptıracağınıza önce okulun eksiklerini düzeltin çatı tamiri yüzünden kaç gündür ders işleyemiyoruz tatil beklenseydi keşke bu iş için

  2. Pandami dendolayı randevusus işlem yapılmıyo randevularda çok zaman sonraya veriliyor adanın yoksa öldün

  3. Üniversite sınavı için cumartesi ve pazar ımızı ağaçların altında hoşça vakit geçirdik. İnsan özlüyor böyle güzel günleri.

Yoruma kapalı.