Esen Döner

4.4
(127)

Bornova Esen Döner adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, Kurtuluş Cd. No:3/A, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 348 48 78

Bornova Esen Döner Yol Tarifi

Esen Döner İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, Kurtuluş Cd. No:3/A, Bayraklı – İzmir olan Esen Döner, işletmesine (0232) 348 48 78 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Esen Döner ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Esen Döner yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Esen Döner hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Esen Döner ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Esen Döner ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Esen Döner için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Esen Döner bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Esen Döner sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 127

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Esen Döner Yorumları

  1. Terbiyesizlik lerini dile getiriyoruz bizi ad soyadla sosyal mecra dan bulup tehtidvari cevap atiyorlar hukuk önünde görüşmek dileğiyle. Senelerdir yedik yedirdik hep tavsiye ettik burayı ama böyle bişey ne gördük ne duyduk. memnuniyeti arayanlar tercih etmesin, bir işletme düşünün müşterisine zıkkım ye diyen. Zıkkım yemek isteyen denesin öteki türlü uzak durun. Pazartesi karakola ve savcılığa gideceğim bu durum için. Özür dilemek yerine tehtid edebilecek cesareti nasıl nerden buluyorsunuz görelim.

  2. En güzel tadıyla sizlerle memnuniyet , lezzet , saygı , hoşgörülü oluşları sevgi dolu oluşları yumuşacık bir aile esen döner harika dönerleriniz var hepsinin ayrı ayrı çok çook güzel tatları var ellerine ve emeğinize sağlık

  3. Bu kadar kötü hizmet görmedim. neredeyse haftanın hiç bir zamanı açık değiller. ürün hakkında bir şikayetim olmasada ürünü sipariş edememek gülünç. telefonlar hiç bir zaman açılmıyo maalesef ki

  4. Gönül rahatlığı ile et döner yendiğim nadir yerlerden biridir. Esnaf gibi esnaf

Yoruma kapalı.