Flo Park Bornova Outlet

4
(486)

Bornova Flo Park Bornova Outlet adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Doğanlar Mah, Ankara Cad, Park No:192, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 502 19 07

Bornova Flo Park Bornova Outlet Yol Tarifi

Flo Park Bornova Outlet İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Doğanlar Mah, Ankara Cad, Park No:192, Bornova – İzmir olan Flo Park Bornova Outlet, işletmesine (0232) 502 19 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Flo Park Bornova Outlet ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Flo Park Bornova Outlet yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Flo Park Bornova Outlet hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Flo Park Bornova Outlet ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Flo Park Bornova Outlet ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Flo Park Bornova Outlet için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Flo Park Bornova Outlet bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Flo Park Bornova Outlet sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 486

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Flo Park Bornova Outlet Yorumları

  1. Hem normal satış hem outlet var. Istediğiniz her çeşit ayakkabıyı bulabileceğiniz bir flo magazasi. Özellikle 1 alana 1 bedava indirimlerini bekleyip gidiyoruz.

  2. Ortam maalesef yeterince havalandırılmamış. Temmuz ayında içerisi yeterince serin değil. İndirim olduğu iddia ediliyor ancak indirimli ürünlerin bedenleri yok. İnternetten alış veriş daha uygun görünüyor.

  3. Ulaşım kolaylığı aradığınız her şeyi bulma açısından tercih edilecek güzel bir yer ????

  4. İnternet sitesinde envai çeşit Deniz ayakkabısı yada patiği gözüküyor ama mağazalar nedense yok (Park Bornova ve point mağazalarında) ozaman internet sitesine not dusulsun magazlarda yok sadece internet sitesinde diye. Hem harcanilan zamana hemde benzine yazık.

Yoruma kapalı.