Gold Pilates Stüdyo Seda Altın

4
(7)

Bornova Gold Pilates Stüdyo Seda Altın adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Gediz Cd. 35A, Bornova – İzmir

Telefon : 0537 858 91 17

Bornova Gold Pilates Stüdyo Seda Altın Yol Tarifi

Gold Pilates Stüdyo Seda Altın İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Gediz Cd. 35A, Bornova – İzmir olan Gold Pilates Stüdyo Seda Altın, işletmesine 0537 858 91 17 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gold Pilates Stüdyo Seda Altın ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gold Pilates Stüdyo Seda Altın yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gold Pilates Stüdyo Seda Altın hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gold Pilates Stüdyo Seda Altın ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gold Pilates Stüdyo Seda Altın ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gold Pilates Stüdyo Seda Altın için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gold Pilates Stüdyo Seda Altın bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gold Pilates Stüdyo Seda Altın sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Gold Pilates Stüdyo Seda Altın Yorumları

  1. Alanında profesyonel kişilerle calışıyorsunuz. Ciddi, disiplinli, son derece çalışkan kişisel antrenörlerle (mekan sahibi ve personel trainer @sedaaltiin) hem vücudunuz güzelleşiyor hem ruhunuz iyileşiyor. Salonda temizliğe cok önem veriliyor duşlar ve wc daima temiz. En önemlisi her zaman güler yüzle karşılanıyor sunuz. Şiddetle tavsiye ederim

Yoruma kapalı.