Koçoğlu Spor Kulubu

4.9
(24)

Bornova Koçoğlu Spor Kulubu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İnönü, 2, 789/1. Sk., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Koçoğlu Spor Kulubu Yol Tarifi

Koçoğlu Spor Kulubu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İnönü, 2, 789/1. Sk., Bornova – İzmir olan Koçoğlu Spor Kulubu, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Koçoğlu Spor Kulubu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Koçoğlu Spor Kulubu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Koçoğlu Spor Kulubu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Koçoğlu Spor Kulubu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Koçoğlu Spor Kulubu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Koçoğlu Spor Kulubu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Koçoğlu Spor Kulubu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Koçoğlu Spor Kulubu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 24

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Koçoğlu Spor Kulubu Yorumları

  1. Gönül rahatlığıyla burada ailece spor yapabilirsiniz taekwando fitnes pilates ayrıca milli taekwando sporcularımız dünya ve Avrupa şampiyonu sporcuları mız bulunmakla birlikte yeni şampiyon lar yetişmekte dir çocuklarımızı buraya yonlendirebilirsiniz

  2. Disiplin ve ahlak, azim, kaliteli eğitici kadrosu ile başarının tesadüf olmadığını bizlere kanıtladı

  3. süper bir yer ..herkese yönelik bir spor kulübü. oğlum spor yaparken bende sporumu yapıyorum..

  4. TAEKWONDONUN TEK ADRESİ KULÜP IYI BIR HOCAYA SAHIP VE OLDUKÇA KULLANIŞLİ

Yoruma kapalı.