Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı

4.2
(9)

Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Üniversite Cd., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı Yol Tarifi

Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Üniversite Cd., Bornova – İzmir olan Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi Otobüs Durağı Yorumları

  1. İzmirin en iyi araştırma hastanesi. Babamın geçirdiği ağır trafik kazasından sonra başarılı tedavisinin geçtiği bu hastanede başta prof dr kemal aktuğlu ve ekibi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim hastanenin tabi ki eksikleri var ama sağlık konusunda çok iyiler.

  2. Hastaya kan vermek için gittim gezmek için değil o yüzden

  3. Izmirin en büyük araştırma ve geliştirme hastanesi

  4. Ege Üniversitesi Kampüs kavşağında yaya geçidi harika peyzaj ve çiçeklerle güvenli tünele dönüştürülmüş.

Yoruma kapalı.