Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇

4.1
(49)

Bornova Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 170. Sk. 7/B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 520 17 98

Bornova Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ Yol Tarifi

Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 170. Sk. 7/B, Bornova – İzmir olan Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇, işletmesine (0232) 520 17 98 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Mi̇rket Veteri̇ner Kli̇ni̇ği̇ Yorumları

  1. Arkadaşımın köpeğine yanlış ilaç verdiler az daha köpeği yanlış sebepten ameliyat ediyorlardı

  2. Hanımefendi daha aşının nereye ve nasıl yapılacağını bilmiyor. 2 ay önce ona yaptırdığım aşı nedeniyle kedimin boynunda şişlik oluştu. Sonrasında götürdüğüm veteriner hekim aşının yanlış yapılması sonucu tümöre dönüştüğünü söyledi ve onun yüzünden oğlum yarın ameliyat olacak. Daha aşı bile yapamayan insana dostlarınızı emanet etmenizi kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  3. Samimi bir ortamı var şuana kadar kedimi ciddi olmayan operasyonlar için götürdüm ve memnun kaldım dün kısırlaşan kedim bugün gayet neşeli ve hareketli

  4. İyi ki tanımışım dediğim nadir insanlardan! İşini iyi yapmak bir meziyet severek yapmak ayrı bir meziyettir. Hem titiz, hem sevecen hem de gerçek hayvansever insanlar olması nedeniyle gözüm kapalı kedilerimi ve köpeklerimi güvenli ellerine emanet edebiliyorum. Göğüs hastalıkları hekimiyim. Hekim olunca karşımdaki hekimin can sağlığına bakış açısı ve yaklaşımını ölçüp tartmak benim açımdan daha kolay. Minik dostlarımı emanet edebileceğim böylesine güvenilir hekimler bulmak gerçekten zor. Kötü yorum görünce yazma gereği hissettim nerde başarılı ve özverili insanlar var hep karalama çabası olabiliyor maalesef. İşini iyi yapan insanların hakkını vermek gerekiyor ki tanımayanlar için yanlış algılar oluşmasın. Sokak hayvanı da olsa ellerinden geleni hep yapıyorlar. Para uğruna gereksiz müdahaleler söz konusu olmuyor! Ölmek üzere olan bir sokak kedisini götürdüm ellerinden geleni yaparlar düşüncesiyle aklım kalmadan onlara emanet ettim, aylarca yılmadan uğraştılar ve mutlu son; kedimiz yaşıyor! Bir hekim olarak hem böyle mükemmel veteriner hekim arkadaşlar edindiğim hem de böyle güzel insanlar tanıdğım için mutluyum gözünüz kapalı gidebileceğiniz bir adres???? minik dostlarımız hep mutlu ve sağlıklı olsunlar ????????

  5. Kesinlikle yasemin ve meryem hnm çok sıcakkanlı ve hayvansever dostlar işlerinde de başarılı gönlüm rahat onlara teslim ediyorum kedilerimi herkonuda

Yoruma kapalı.