Oluşum Cafe

3.3
(44)

Oluşum Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Ankara Cd. 172/92, Bornova – İzmir

Telefon : 0507 015 54 00

Oluşum Cafe Yol Tarifi

Oluşum Cafe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Ankara Cd. 172/92, Bornova – İzmir olan Oluşum Cafe, işletmesine 0507 015 54 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Oluşum Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Oluşum Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Oluşum Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Oluşum Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Oluşum Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Oluşum Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Oluşum Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Oluşum Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 44

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Oluşum Cafe Yorumları

  1. Çok güzel bir ortam yemekleri şahane herkesin buraya gelmesini tavsiye ederim????❤️????

  2. Menüde yazan fiyatlar geçerli değil.sayısıyla 15 adet parmak patates 8 lira.yanında menüde görünen cola da yok maaleaef.bence pahalı

  3. Fikret amca on numara mekan çok temiz çok iyi elinize sağlık hakkını veriyorsunuz bu işin

  4. fikret amcaya selamlar çok iyi mekan herşey ucuz ve temiz

Yoruma kapalı.