Özkanlar Kaan

4.4
(136)

Bornova Özkanlar Kaan adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, 266. Sk. No:6/A, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 347 65 35

Bornova Özkanlar Kaan Yol Tarifi

Özkanlar Kaan İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, 266. Sk. No:6/A, Bayraklı – İzmir olan Özkanlar Kaan, işletmesine (0232) 347 65 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özkanlar Kaan ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özkanlar Kaan yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özkanlar Kaan hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özkanlar Kaan ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özkanlar Kaan ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özkanlar Kaan için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özkanlar Kaan bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özkanlar Kaan sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 136

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Özkanlar Kaan Yorumları

  1. Çok harikaydı teşekkür ediyoruz hizmetlerinden memnun kaldık lezzet ve tad gayet yerinde ve kıvamında idi ellerine sağlık

  2. Yıllardan beri gittiğimiz çok ilgili ve temiz bir pide salonu.

  3. Ustalarının emegine saglık. Allah hayırlı işler versin

Yoruma kapalı.