Palanduz Eczanesi

4.6
(12)

Bornova Bornova Palanduz Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 213. Sk. No: 21/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 01 42

Bornova Bornova Palanduz Eczanesi Yol Tarifi

Bornova Palanduz Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 213. Sk. No: 21/A, Bornova – İzmir olan Bornova Palanduz Eczanesi, işletmesine (0232) 342 01 42 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Palanduz Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Palanduz Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Palanduz Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Palanduz Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Palanduz Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Palanduz Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Palanduz Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Palanduz Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Palanduz Eczanesi Yorumları

  1. Güleryüzlü çalışanlara sahip. Ve her konuda yardımcı oluyorlar.

  2. Gerek Eczacı Hanım gerekse tüm çalışanları çok ilgili ve güler yüzlüler.Her zaman çözüme yönelik yaklaşım ve çabaları kendilerini tercih edişimde önemli bir etken olmaktadır…

Yoruma kapalı.