Pazar Yeri

5
(1)

Bornova Pazar Yeri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. Bornova pazar kurulun günler ve pazaryeri adresleri.

Bornovada Kurulan Pazarlar

Market Area

Bornova Market Area adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır. …
Read More

Adres : Atatürk, 849. Sk. No:15, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Pazar Yeri Yol Tarifi

pazar yeri

Pazar Yeri İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 849. Sk. No:15, Bornova – İzmir olan Pazar Yeri, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pazar Yeri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pazar Yeri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pazar Yeri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pazar Yeri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pazar Yeri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pazar Yeri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pazar Yeri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pazar Yeri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.