Ptt Kargo

1.7
(44)

Bornova Ptt adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Süvari Cd., Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 32 44

Bornova Ptt Yol Tarifi

Ptt İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Süvari Cd., Bornova – İzmir olan Ptt, işletmesine (0232) 388 32 44 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ptt ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ptt yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ptt hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ptt ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ptt ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ptt için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ptt bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ptt sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.7 / 5. Toplam Oy : 44

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ptt Kargo Yorumları

  1. Bütün gün evde olmama rağmen “evde kimse olmadığı için teslim edilemedi” şeklinde not düşülmüş kargoma. Telefon numarasını arıyorum ama hep meşgul.

  2. Rezalet..

    Tüm gün evde olmama rağmen, ne apartman ziline basıyolar ne de telefonla arama zahmetine giriyorlar. Kapıya evde bulamadık diye ihbar belgesini bırakıp gidiyorlar. Ben her seferinde şubenize uğrayıp postamı ordan alacaksam neden kendi evimin adresini veriyorum?

  3. Yukarıdaki Gülce hanımın dediği
    Evde yokmuşum hoş o gün hep evdeydim benimde Bornova ya gelmesi gereken kargomu Konak Eşrefpaşa pttye gidip almam söylendi.Yurtdışından gelen kargo olmasa gidip almazdım.

  4. Bilmem nerenizin keyfi tutarda getirirsiniz inşallah kargomu

  5. Çoğu PTT şubesine göre bence iyi çalışıyor.

Yoruma kapalı.