Vakıfbank Özkanlar Şubesi

3.8
(17)

Bornova Vakıfbank Özkanlar Şubesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:120 D:1A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 64 36

Bornova Vakıfbank Özkanlar Şubesi Yol Tarifi

Vakıfbank Özkanlar Şubesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:120 D:1A, Bornova – İzmir olan Vakıfbank Özkanlar Şubesi, işletmesine (0232) 388 64 36 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank Özkanlar Şubesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vakıfbank Özkanlar Şubesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vakıfbank Özkanlar Şubesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vakıfbank Özkanlar Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vakıfbank Özkanlar Şubesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vakıfbank Özkanlar Şubesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vakıfbank Özkanlar Şubesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vakıfbank Özkanlar Şubesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Vakıfbank Özkanlar Şubesi Yorumları

  1. Bornovadaki Vakıfbank şubeleri içinde en ferah olan şube

  2. Sinirlerinizin alt üst olmasını istiyorsanız uğrayın.40 dk önümdeki 6 kişi bitmedi !!!

  3. Disarda 20 kisilik kuyruk 1 saattir kuyruktayiz 1 kisi bile ilerlemedi. Pandemi one surulerek gisede 1 kisi. Disarda insanlar dipdibe.. 1buçuk saatin sonunda banka oglen arasina girdi.

Yoruma kapalı.