Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu

3.6
(146)

Bornova Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İnönü, 785. Sk. 2 G, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 07 02

Bornova Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu Yol Tarifi

Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İnönü, 785. Sk. 2 G, Bornova – İzmir olan Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu, işletmesine (0232) 374 07 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 146

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Vali Huseyin Ogutcen 500 Kisilik Spor Salonu Yorumları

  1. Spor salonu olabildiğince temiz ve bakımlı. Çalışan personelin ilgisi ve tesis amirinin ilgi alakası çok iyi ???? Otopark, salona göre çok küçük ve konum olarak böyle bir salonun daha açık alan veya daha merkezi bir yer de olmasını beklerdim. Zemin bakımlı ve kaliteli. Tribün sandalyeleri maalesef eski ve her an yerinden çıkacak gibi. Seslendirme ve ışık olanakları yeterince başarılı.

  2. Normal bir salon ancak araç park yeri oldukça sıkıntılı

  3. Otopark yok denilecek kadar küçük ama oyun alanı büyük ve yeterli

  4. Yola yönlendirme tabelaları konursa yeni gelenler için iyi olur.salon müsabaka için iyi, tadilat var bitince daha iyi olacak….

Yoruma kapalı.