Karaoglu Kuyumculuk

3
(2)

Bornova Karaoglu Kuyumculuk adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, İstiklal Cd. 29/C, Bornova – undefined

Telefon : (0232) 616 65 20

Bornova Karaoglu Kuyumculuk Yol Tarifi

Karaoglu Kuyumculuk undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, İstiklal Cd. 29/C, Bornova – undefined olan Karaoglu Kuyumculuk, işletmesine (0232) 616 65 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Karaoglu Kuyumculuk ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Karaoglu Kuyumculuk yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Karaoglu Kuyumculuk hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Karaoglu Kuyumculuk ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Karaoglu Kuyumculuk ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Karaoglu Kuyumculuk için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Karaoglu Kuyumculuk bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Karaoglu Kuyumculuk sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Karaoglu Kuyumculuk Yorumları

  1. Rezillik. Resmen insanı dükkandan kovuyorlar. Düğün için takı almaya geldim, ne ayağa kalkmak var, ne hoşgeldiniz var. Bir de utanmadan “para kazanamayacağım işe bakmam” diyor. Ayıp ayıp, ekmek yiyemezsiniz siz bu piyasadan.

Yoruma kapalı.