Beş Optik

5
(39)

Bornova Beş Optik Bornova adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 83. Sk. No:13, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 79 79

Bornova Beş Optik Bornova Yol Tarifi

Beş Optik Bornova İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 83. Sk. No:13, Bornova – İzmir olan Beş Optik Bornova, işletmesine (0232) 343 79 79 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Beş Optik Bornova ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Beş Optik Bornova yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Beş Optik Bornova hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Beş Optik Bornova ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Beş Optik Bornova ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Beş Optik Bornova için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Beş Optik Bornova bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Beş Optik Bornova sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 39

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Beş Optik Yorumları

  1. Hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz,sadece iş odaklı değil aynı zamanda insan odaklı ve daha da ötesi dost_kardeş yaklaşımını gördüğünüz bir yer.İşlerinde çok titizler ve sonrasına çok önem veriyorlar.Hasan abi,eşi ve yine aynı ilgiyi gördüğümüz genç arkadaşımıza
    teşekkür ediyorum.

  2. İyi hizmet, kalite, uzmanlık, dürüst ticaret. Daha ne diyeyim?

  3. Hayatımda ilk kez gözlük kullanıyorum ve doğru derece konusunda sıkıntı yaşayıp birkaç kez doktora gitmek zorunda kaldım. Beş Optik’i Google’dan araştırarak buldum. Gözlükle ilgili aklıma takılan sorularla ilgili olarak ve gözlük derecesiyle ilgili yaşadığım sorun onlardan kaynaklı olmamasına rağmen tekrar yeni reçeteyle geldiğimde çok yardımcı oldular. Hasan Bey’e ve çalışan hanımefendiye çok teşekkür ederim.

  4. Google yorumlarından bulduğum ve son derece memnun kaldığım bir optik oldunuz. Özellikle Ecem Hanıma bize başından sonuna kadar gösterdiği ilgi ve profesyonellik için çok teşekkür ediyorum, bundan sonra İzmirdeki tek adresim, kesinlikle herkese tavsiye ederim…

  5. Hasan bey ve personeline gösterdikleri nazik davranıştan dolayı çok teşekkür ederim..Daha önce de gözlüğünü beş öptükten almıştım..Tanıdık arkadaşlarım ve dostlarıma tavsiye ederim..

Yoruma kapalı.