British Culture

4.1
(29)

Bornova British Culture Bornova adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Fevzi Çakmak Cd. No:60, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 44 43

Bornova British Culture Bornova Yol Tarifi

British Culture Bornova İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Fevzi Çakmak Cd. No:60, Bornova – İzmir olan British Culture Bornova, işletmesine (0232) 343 44 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca British Culture Bornova ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan British Culture Bornova yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. British Culture Bornova hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak British Culture Bornova ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan British Culture Bornova ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. British Culture Bornova için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. British Culture Bornova bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada British Culture Bornova sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova British Culture Yorumları

  1. British culture ben Amerikan culture bir arkadaşım gitti… Galiba ikiside aynı kişilere ait… Öncelikle kesinlikle tavsiye etmem… Tamam para tuzağı ve göz boyamaktan başka bir şey değil… Ben biraz konuşmamı geliştirmek birazda yds yökdil için gitmiştim… Fakat hoca kaliteleri berbattı… Genelde yüksek lisans öğrencilerini getiriyorlardı… Yönetimin kendi içinde sayısız olayı vardır… Orada olan yada çalışan kişiler daha çok avrupada eğitim görmüş kişiler… Ondan dolayı onların konuşmalarına bakarak yazılmayın… Hiç bir anlamda eğitim veremediler… Ne konuşma üstüne nede sınavlar üstüne… A1 den başladım B1 i tamamladım… Fakat dediğim gibi çok kötüler eğitim konusunda… Hele hele yds yökdile hazırlanacaklar kesinlikle gitmesin… Tavsiye etmem…

  2. Bornova köşkte eğitim aldım. Hocalardan çok memnun kaldım. Yabancı hocalarla speaking clublar ingilizcemi geliştirmem açısından çok faydalı oldu. Ayrıca lokasyonu çok iyi hemen önünde durak var.

  3. 5 yıldır buraya gidiyorum. Bu sene Almancasına geçtim. Ve hayatımı değiştirecek bir öğretmenle tanıştım. Sevgili Müjgan Benli hocam sadece paramı alırım çekilirim anlayışıyla değil, öğretmek için öğreten bir öğretmene sahipler. Derslerin nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz. Eğlendirerek, sıkmadan öğretiyor. 2 ay gibi kısa bir sürede Almanca konuşmaya başladım. Herkese tavsiye ederim. Çok kaliteli eğitimleri ve eğitmenleri var.

  4. Gerçekten çok ilgili ve çok tatlı bir kurum.Yildiz hanım ve ekibine sonsuz teşekkür ederim.Sizlere minnettarım.ilginize ve emeğinize sağlık.sevgilerim,saygilarim ve selamlarımla☺️

Yoruma kapalı.