Çınar English Dil Okulu

5
(15)

Bornova Çınar English Dil Okulu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 8. Sk. No:1 Kat:2, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 77 08

Bornova Çınar English Dil Okulu Yol Tarifi

Çınar English Dil Okulu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 8. Sk. No:1 Kat:2, Bornova – İzmir olan Çınar English Dil Okulu, işletmesine (0232) 374 77 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çınar English Dil Okulu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Çınar English Dil Okulu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Çınar English Dil Okulu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Çınar English Dil Okulu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Çınar English Dil Okulu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Çınar English Dil Okulu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Çınar English Dil Okulu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Çınar English Dil Okulu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Çınar English Dil Okulu Yorumları

  1. Kızım ve tüm sınıfına verdiğiniz kaliteli eğitimden dolayı teşekkür ederim

  2. Yönetim ve eğitim kadrosu ile çok iyi bir kurum. Oğlum teog da hiç zorlanmadan ingilizceyi full çıkardı. Teşekkürler Çınar English????

  3. Eğitim kadroları işlerini iyi yapıyor ve cana yakınlar. Oğluma yaz okulunu sevdirdiler. Bunun için emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

  4. Kızım burada olmaktan çok mutlu tabi ki bende mutluyum teşekkürler

  5. Ogluma teog ta sinava hazirlanmasinda cok destek oldular herkese cok tesekkurler

Yoruma kapalı.