Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji

3.7
(3)

Bornova Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 390 44 01

Bornova Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji Yol Tarifi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Bornova – İzmir olan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji, işletmesine (0232) 390 44 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Alerji Ve İmmunoloji Yorumları

Yoruma kapalı.