Hayrettin Duran Anatolian High School

3.7
(47)

Bornova Hayrettin Duran Anatolian High School adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk Mah 473.Sok.Hürriyet Caddesi No :2, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 24 43

Bornova Hayrettin Duran Anatolian High School Yol Tarifi

Hayrettin Duran Anatolian High School İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk Mah 473.Sok.Hürriyet Caddesi No :2, Bornova – İzmir olan Hayrettin Duran Anatolian High School, işletmesine (0232) 374 24 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hayrettin Duran Anatolian High School ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hayrettin Duran Anatolian High School yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hayrettin Duran Anatolian High School hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hayrettin Duran Anatolian High School ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hayrettin Duran Anatolian High School ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hayrettin Duran Anatolian High School için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hayrettin Duran Anatolian High School bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hayrettin Duran Anatolian High School sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 47

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Hayrettin Duran Anatolian High School Yorumları

  1. Hayrettin duran lisesinde okuyorum 11. sınıfa geçtim pandemiden dolayı okuluma gidemiyorum ama benim yaşımdaki bi gence bile okulu özlettiriyor okula gitmeyi özledim ders hocaları diğer liselerdeki gibi değil hem eğlendiriyo hem güzel ders anlatıyo, sınıfta konuşan tek tük öğrenci var onlar içinde gerkeli idari ceza uygulanıyo, müdürmüz okulumuz fazlasıyla değişti artık daha sıkı bi disiplinr sahip okulda sorun çıkaran öğrencileri ağır şekilde cezalandırıyolar, öğretmenlerimi özledim çok eğlenceli insanlar sıkmadan derslerini güzelce anlatıcak kadar profesyoneller, tavsiyem sadece şu, keni liseye geçicek arkadaşlarımız puanları yetiyosa bu okulu seçmeleri gelecekleri için harika olur, en güncel yorum benimki sanırım hala hayrettin duranda okuyorum 2 yıldır okuyorum ve bi sorun yaşamadım, siz bi sorun çıkarmazsanız başkaları size sorun çıkarmıyo, güvenlik olarak okuldaki öğrenciler olarak çok güzel bi okul, disiplini öğretmenleri harika, eskiden böyle değilniş abilerim ablalarım hiç memnun değillermiş, ama müdürü vs. değiştikten sonra gerçekten harika bi okul oldu, amacım bu okulu isteyenleri en güncel şekilde bilgilendirmek ailelerin gönül rahatlığıyla gönderebilceği seviyeli öğrencilerin olduğu harika bi okul, benim bi çıkarım yok sonuçta sadecr bilgilendirmek istiyorum, eğer imkanınız varsa kesinlikle bu okula gönül rahatlığıyla yazılabilirsiniz başarılar diliyorum.

  2. Ne mezuniyet yaparlar ne fotoğraf çektirirler diploma için “bağış” adı altında 50₺ para alırlar böyle kötü bi okul olamaz. Aklı olan gelmesin

  3. Ne mezuniyet yaparlar ne de fotoğraf çektirirler. Diploma için “bağış” adı altında 50₺ para alırlar böyle kötü bir okul olamaz. Aklı olan gelmesin.

Yoruma kapalı.